VYRÁBÍME NA ZAKÁZKU, NEVÁHEJTE NÁM NAPSAT NEBO ZAVOLAT :)

Před prvním nákupem

Vítejte v našem obchůdku Nyny Věci.

Jsme rády, že jste zavítali. Zde se můžete dozvědět něco víc. 

Naše produkty jsou vyráběny s citem, láskou a přáním udělat někomu radost. Jedná se o poctivou ruční práci. Používáme bohatou škálu materiálů, mezi které patří například papír, dřevo, látky ale i plasty a kovové komponenty. Materiály jsou zcela nové, o recyklovaných částech Vás vždy budeme informovat. Vše se snažíme spojovat s citem, aby celková estetika výrobku krásně ladila a produkt z naší dílny byl vždy originálem. Prosíme Vás, berte na vědomí, že většina našich výrobků jsou pouze dekorací nikoli hračkou. 

Nevybrali jste si? Nebráníme se Vašim nápadům, ale finální podoba produktu bude vždy na nás. Napište nám vaši představu, my se s vámi moc rády o výrobě a sestavě vašeho kolotoče pobavíme.

NyNy Věci jsou určeny především dětem. Ale komu, kam a co s Vaším výběrem uděláte, necháme čistě jen na Vás. Třeba takový dvoumetrový mazlík udělá radost a pohodlí komukoliv.

I přesto, že je pro nás výroba radostí, jedná se o časově náročný proces. Proto Vás prosíme, počítejte s delší dobou dodání. Vždy se snažíme výrobek dokončit s předstihem. Pokud však potřebujete udělat radost dříve, spojte se s námi.

Další důležité body najdete v kategoriích REKLAMACE, OBCHODNÍ PODMÍNKY a KONTAKTY.

Přejeme Vám příjemný zážitek při výběru.

Eva a Nikola.